MISCELLANEOUS / Rugs / Wall hanging 5795063
nr 579 5063
WALL HANGING
ca 170x130, slitage, skador, kompletterad/omarbetad.
ca 170x130
Condition: slitage, skador, kompletterad/omarbetad
300
SEK 400
Monday April 27 2009
at 17:40:10
350 kr
350 kr